Author:
czwartek, Styczeń 31st, 2013
Category: Kosmetyki

Korzystanie z usług ośrodków SPA zyskuje z każdym kolejnym rokiem na popularności w naszym kraju. Coraz częściej powiem zapracowani, przemęczeni i zestresowani szukamy miejsca w którym moglibyśmy się zrelaksować, wypocząć i nabrać sił po męczącym czasie pracy. SPA jest ku temu idealnym miejscem, bowiem umożliwia odpowiednią pielęgnację naszej urody, a także pozwala w niezwykle przyjemny sposób zadbać o zachowanie zdrowia.

Mimo, że korzystanie z usług ośrodków SPA niesie za sobą ogrom wspaniałych korzyści wielu Polaków nie może sobie na to pozwolić ze względu na wysokie koszty finansowe oferowanych przez ośrodki zabiegów. Istnieje jednakże doskonałe rozwiązanie tego problemu! Możemy przecież założyć swoje własne, domowe SPA! Na początku będziemy wprawdzie musieli ponieść pewne nakłady na zakup odpowiednich środków do pielęgnacji, jednak po pewnym czasie będziemy znacznie oszczędzać w porównaniu z korzystaniem z tradycyjnego odpowiednika. Najprostszym miejscem w którym możemy zastosować zabiegi przypominające tradycyjne SPA jest wanna. Napełniona gorącą wodą z dodatkiem olejków eterycznych lub lawendowych potrafi zapewnić nam niezapomniany relaks i odprężenie. Dodając do wody pachnący płyn do kąpieli zapewnimy sobie również doskonały sposób na przywrócenie psychicznej równowagi. Wspaniałe efekty można sobie również zapewnić dodając do wody płatki róży, które pozwolą uzyskać doskonały efekt zapachowy i wizualny. Warto również pamiętać o ty, aby po skończonej kąpieli skorzystać z balsamu nawilżającego czy też odżywczego. Nakładanie balsamu dobrze jest połączyć z masażem, co pobudzi to nasze krążenie i pobudzi nasze ciało do życia. Zadbajmy też o nasze stopy i dłonie, nakładając na nie krem parafinowy. Jeżeli chcemy zadbać szczególnie o nasze stopy warto również moczyć je w wodze z dodatkiem soli. Taki zabieg pozwoli usunąć wszelkie przemęczenie i uczucie ciężaru stóp i zapewni skórze wyjątkową gładkość. Zadbajmy również o odpowiednią pielęgnację skóry twarzy. W drogeriach znajdziemy szeroki wybór różnorodnych maseczek do twarzy, których nakładanie zapewni nam na wiele lat zachowanie młodo wyglądającej, delikatnej cery.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.