Author:
poniedziałek, Grudzień 10th, 2012
Category: Porady

Usta bardzo często bywają największym atutem atrakcyjnej kobiet. Niejedna pani marzy bez wątpienia o pełnych, ponętnych ustach, które zachwyciłyby niemal mężczyznę. Niestety jednak natura nie wszystkie kobiety wyposażyła w tak duży atut dla ich urody, dlatego konieczne w wielu przypadkach staje się ich kosmetyczne podkreślanie. Istnieje kilka skutecznych metod, które pozwolą bezpiecznie i nieinwazyjnie uwypuklić usta.

Najważniejszą kwestią jest pozwolenie sobie na odrobinę szaleństwa i odwagi. Nie można robić wszystkiego, aby usta wyglądały jak u szarej myszki, niestety kobiety o niskiej pewności siebie, często robią wszystko, aby tak właśnie były odbierane. Aby jednak usta przyciągały uwagę ludzi wokół można zastosować tak odważne kolory jak wyrazisty czerwony, amarantowy czy pomarańczowy albo fioletowy. Aby efekt szminki był bardziej trwały warto również zastosować fluid lub korektor do ust. Warto mieć również przy sobie zawsze błyszczyk i szminkę, bowiem nigdy nie wiemy, kiedy potrzeba będzie poprawić efekt naszych ust.

Jak powiększyć usta nie odwiedzając chirurga?

Sporo kobiet decyduje się dziś na przejście zabiegu botoksu, który jednak nie jest do końca bezpieczny, a często pozostawia nieciekawy efekt estetyczny. Istnieją jednak znacznie bezpieczniejsze sposoby na powiększenie swoich ust opierając się o uzyskanie efektu optycznego. Na początek warto wybrać odpowiedni do naszych ust błyszczyk i balsam. Dzięki regularnemu stosowaniu tych preparatów usta nabiorą pełniejszego kształtu. Krótkotrwały efekt można uzyskać również poprzez zastosowanie błyszczyków i pomadek. Zaskakujący efekt przynosi również stosowanie olejku cynamonowego, który należy delikatnie i w małych ilościach wsmarować w usta. Efekt optyczny bardziej pełnych i jędrnych ust można uzyskać także poprzez ich regularny, delikatny masaż. Można do tego celu użyć zwykłej, miękkiej szczoteczki do zębów i przez około minutę okrężnymi ruchami masować wargi. Trzeba również pamiętać o tym, aby regularnie dbać o swoje usta, przede wszystkim dostarczając im odpowiednich witamin, wybierając przykładowo pomadkę z witaminą A albo B.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.