Author:
piątek, Czerwiec 21st, 2013
Category: Zdrowy wygląd

wl15Paznokcie odzwierciedlają stan naszej urody, dodają nam uroku jeśli są wypielęgnowane, są prawdziwą wizytówką kobiety. Dlatego należy zadbać o prawidłowy wygląd paznokci. Należy szczególnie uważać na to, aby nie męczyć naszych paznokci zmywaniem naczyń z użyciem detergentów bez rękawiczek, a także aby nie odsłaniać paznokcie na skrajnie zmieniające się temperatury. Paznokcie to delikatna i krucha materia. Jeśli łamią się i tracą swój naturalny, piękny kolor jest to czas aby zacząć działać. Można wtedy użyć odzywki do paznokci.

Odżywki do paznokci znajdują się w każdej drogerii. Jeśli masz problem z określeniem stanu swoich paznokci, możesz wybrać się do dermatologa, który odpowie na kluczowe pytania. Aby zadbać szczególnie o paznokcie, a także o dłonie, można zafundować im kąpiel w odżywczym kremie na noc. Nakładamy wtedy krem na noc i wkładamy rękawiczki z cienkiej bawełny do snu. Efekt oczyszczenia paznokci, odżywienia ich i dodania im blasku jest niemal gwarantowany.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.