Author:
niedziela, Grudzień 30th, 2012
Category: Nasze piękno

Spojrzenie ma bardzo istotne znaczenie w relacjach międzyludzkich. Zwłaszcza kobiety przywiązują do swoich oczu sporą uwagę, głównie najważniejsze dla kobiet są odpowiednio zadbane i gęste rzęsy. Niestety jednak kolor naturalnych rzęs nie zawsze jest tak ciemny o jakim marzyłaby każda, przywiązująca uwagę do swojego wyglądu kobieta. Ponadto ludzkie rzęsy rosną tylko i wyłącznie do pewnej uwarunkowanej genetycznie u każdej kobiety długości. Niektóre spośród nich posiadają (nad czym najczęściej bardzo ubolewają) krótkie rzęsy, inne z nich mogą zaś cieszyć się bardzo długimi, także ich gęstość jest bardzo zróżnicowana. Na rynku kosmetycznym można odnaleźć wiele preparatów odżywiających rzęsy. Tego typu kosmetyki mają za zadanie znacznie przyspieszać wzrost nowych włosków, a także przy dłuższym czasie stosowania wzmacniać je, uodporniać przed wypadaniem oraz pogrubiać i zagęszczać. Trzeba jednakże zauważyć istotną prawidłowość, zgodnie z którą kobiety w większości przypadków nie mogą obejść się bez używania tuszu do rzęs.

Tusz stał się bardzo popularnym i istotnym elementem kobiecego makijażu, który jest niezbędnym elementem damskiej kosmetyczki. Istnieją przeróżne ich rodzaje i kolory, a w tym wydłużające, pogrubiające, czarne, niebieskie czy brązowe. Należy jednak pamiętać, aby zaopatrywać się w tusze tylko dobrych firm, gdyż nie bez znaczenia dla rzęs pozostaje ich skład i działanie. Warto również zadbać o prawidłową pielęgnację i nawilżanie rzęs. Bardzo dobrze sprawdza się tutaj wazelina, która skutecznie zapobiega ich wysuszaniu i ogranicza łamliwość. Pozwala także uzyskać wyraźny efekt grubszych rzęs. Dostępne na rynku kosmetycznym są również odżywki do rzęs, które potrafią zdziałać naprawdę cuda. Nie zapominajmy też każdej nocy, przed pójściem spać, zmyć ze swojej twarzy makijażu, bowiem uchronimy wtedy rzęsy przed szybkim wysuszaniem się i niszczeniem. Postępując według tych rad z pewnością rzęsy będą skuteczną bronią w uwodzeniu mężczyzn. Pozwolą także poczuć się jej pewnie w każdej sytuacji i zapewnią tak niezbędną w dzisiejszych czasach pewność siebie.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.